FSB competitiemailing 6 oktober 2013

 

Kenmerk:              13/com/002/PdJ

Aan- en afmelden: per email via schaakcompetitie@gmail.com

Aantal abonnees:   1 

 

Inhoud

- boetes

- opstellingen seizoen 2013-2014

- uitslagen en stand ronde 1, Promotieklasse

 

Boetes

De boete voor Hynst Sprong is geannuleerd.

 

Opstellingen seizoen 2013-2014

De opstellingen van de promotieklasse zijn gepubliceerd op de website van de FSB
http://www.frieseschaakbond.nl/alle-artikelen/14-fsb-competitie/292-teamindeling-1314

 

De overige opstellingen volgen zo spoedig mogelijk.

 

Een opgegeven speler dient minimaal twee keer uit te komen in de FSB competitie 2013-2014.

Indien u een opstelling wilt wijzigen, dan dient u een met reden onderbouwd verzoek in te dienen bij de competitieleider vóór de derde ronde. Verzoeken na de derde ronde worden niet gehonoreerd.  

 

 

 

Uitslagen ronde 1 - Promotieklasse

ma 30 sep DSC Drachten 1760  - Sneek II          1820 3½ - 4½

di 01 okt Westergoo          1777 - Emmeloord     1908 3  - 5

vr 04 okt Fpion                  1832   - Schaakwoude 1914 3½ - 4½

vr 04 okt WES                   1806  - Steenwijk        1834 4  - 4

 

Promotieklasse, gedetailleerd

 

   DSC Drachten        1760 - Sneek II              1820 3½ - 4½

1. Frank Schuurmans     2078 - Jouke Bakker                  1931 ½  - ½

2. Roel Hazenberg         1983 - Wim Ykema                    1930 1  - 0

3. Gerard Baars             1794 - Selwin Keuning                1779 0  - 1

4. Biem Barendsen        1721 - Douwe van der Meulen    1820 ½  - ½

5. Andre Caviet             1762 - Tjeerd Wiersma               1781 1  - 0

6. Jan Anne Hogendorp 1630 - Wytse Wiersma               1770 0  - 1

7. Jacob Moraal            1558 - Coos Kruisenga              1750 ½  - ½

8. Hans Dokter              1550 - Erwin Denissen               1795 0  - 1

 

   Westergoo           1777 - Emmeloord             1908 3  - 5

1. Jan Nota                   1890 - Timo Koffeman               2106 1  - 0

2. Fokke de Boer          1838 - Frank Hoogenboom        1982 ½  - ½

3. Siebe de Jong           1667 - Rob Kamminga               1976 0  - 1

4. Hidde Sinia               1763 - Johan ten Napel              1932 ½  - ½

5. Mark Masmeijer         1969 - Henk Valkema                 1868 0  - 1

6. Taeke Bergsma         1693 - Nico Lemson                   1844 0  - 1

7. Johan Leeverink        1714 - Jacob de Jong                1806 ½  - ½

8. Hans van den Bosch  1681 - Jelle Kaptijn                    1753 ½  - ½

 

 

 

 

  Fpion               1832 - Schaakwoude           1914 3½ - 4½

1. Derk Drukker             2032 - Bart Lemstra                   2029 0  - 1

2. Dirk-Jan Dekker         1904 - Ronald van der Veen       1942 0  - 1

3. Cees Banning            1828 - Wietse de Jong               1928 ½  - ½

4. Herman de Vries        1809 - Willem Woudstra 1991 1  - 0

5. Evert Woudstra         1797 - Gerke Ros                      1845 0  - 1

6. Willem Kuiper            1797 - Gerben van der Heide      1830 1  - 0

7. Theo Tops                 1785 - Evert Drijver                    1864 0  - 1

8. Henk de Vries            1701 - Jan Sybren Zagema        1879 1  - 0

 

   WES                 1806 - Steenwijk             1834 4  - 4

1. Fokke Jonkman         2057 - Dick Stavast       2110 1  - 0

2. Joost van Dam          1994 - Auke van Urk      1958 ½  - ½

3. Miranda Kersbergen  1561 - Jon Derks           1849 1  - 0

4. Remco Heite             1849 - Henk van Dijk      1846 0  - 1

5. Meine Wassenaar     1796 - Marcus Pliester     1772 0  - 1

6. Edwin Fabriek           1763 - Jan Bijker            1721 1  - 0

7. Willem de Beurs        1777 - Roel Kreulen       1717 ½  - ½

8. Klaas de Jong           1647 - Michiel Rensen    1697 0  - 1

 

 

Stand na ronde 1.

   Promotieklasse Mp Bp 1  2  3  4  5  6  7  8

1. Emmeloord         2  5  x  .  .  .  .  .  .  5

2. Sneek II              2  4½ .  x  .  .  .  .  4½ .

3. Schaakwoude     2  4½ .  .  x  .  .  4½ .  .

4. WES                  1  4  .  .  .  x  4  .  .  .

5. Steenwijk            1  4  .  .  .  4  x  .  .  .

6. Fpion                  0  3½ .  .  3½ .  .  x  .  .

7. DSC Drachten     0  3½ .  3½ .  .  .  .  x  .

8. Westergoo          0  3  3  .  .  .  .  .  .  x